Jen projíždíte

Jestliže Šatovem jen projíždíte, zastavte se u nás na oběd, obědo-večeři, na lahvinku vína nebo jen na její skleničku. Jako pozdrav z Jižní moravy si můžete domů od nás odvést vína jak jakostní, přívlastková, ale i oblíbená sudová.

Jste-li v Šatově nebo blízkém okolí ubytováni a chcete prožít příjemný večer, budete u nás na dobré adrese. Nově jsme pro skupiny, které chtějí posedět soukromě, mimo ostatní hosty, vytvořili Relaxační posezení u měruňky – více na tomto odkazu.

Pro nás je nevýhodou, že Moravský sklípek není přímo u hlavnmí cesty, proto si nás podle ukazetelů musíte najít, ovšem výhodou pro vás je klidné místo našeho umístění.

Přijedete-li autem, parkovat můžete před sklípkem i Vinařskou stodolou z hlavní cesty. Zde parkují i autobusy, které k nám přivážejí celé skupiny. Vinařská stodola je celodenně otevřena, proto přes ni můžete projít až k Moravskému sklípku a tak využít spojnice mezi hlavní cestou a sklepní ulicí.

Běžně si u nás turisté zaparkují auta s tím, že nastoupí na svá kola a vydávají se na celodení výlet po cyklotrasách vedoucích do všech světových stran ze Šatova.