Pro skupiny

Tento odkaz je učený pro FIRMY / RODINNÉ OSLAVY / SVATBY / SKUPINY MILOVNÍKŮ VÍNA:

Protože se většinou jedná o vícepočetné skupiny, doporučujeme předchozí domluvu s námi. Osobním nebo telefonickým kontaktem pro vaši skupinu zarezervujeme vámi požadovaný termín a zajistíme domluvený servis, který k dané příležitosti budete požadovat.

Co tytu služby obsahují:

  • Přípravu jednotného menu pro celou skupinu
  • Přípravu prvotřídního rautu
  • Kompletní gastronomický servis
  • Degustace vín se sommeliérem
  • Venkovní grilování pro skupiny
  • Opékaní na ohni
  • Živou kapelu, cimbálovku, reprodukovanou hudbu
  • Parkoviště pro 30 aut, autobus
  • Zajištění ubytování v okolí Moravského sklípku

Pro skupiny s řízenou degustací:

1/ Možnost nabídky společného menu v prostorách naší restaurace, následný sestup do sklepních chodeb našeho 300 let starého sklípku, kde proběhne řízená ochutnávku smluveného počtu vzorků

2/ Otočená verze bodu 1/: Řízená degustace ve sklepních prostorách a následné přemístění do vinárny, kde můžeme pro skupinu přiravit společné menu nebo občerstvení rautovního charakteru

Firemní večírky:

…se u nás pořádají ponejvíce v listopadu a prosinci daného roku. Skupiny si obvykle rezervují celý prostor vinárny a využívají možnosti řízené degustace ve sklepních chodbách sklípku. Samozřejmostí je příprava teplé i studené kuchyně. Doporučení: neotálejte s rezervacemi v dosatečném časovém předstihu! To platí i s objednáním ubytování v blízkosti Moravského sklípku.

Rodinné oslavy:

Tyto slavnostní okamžiky probíhají v restauraci našeho sklípku. Po domluvě připravujeme stoly na smluvený počet osob, slavnostní menu i raut jako následující chod. V případě požadavku zajistíme hudbu.

Svatby:

Svatby vždy zajišťujeme na základě požadavků snoubenců.

Slavnostní obřad se může uskutečnit na zahradě za Moravským sklípkem před vinicí starých odrůd.

Společné stolování připravujeme ve stylové vinárně našeho sklípku, kde také připravujeme rautovní a vinný koutek na afterparty. Samozřejmě můžeme rezervovat přilehlou horní venkovní terasu, na které se může za příznivého počasí odehrávat svatební veselí.

Oblíbenou je naše Vinařská stodola, která pojme až 110 míst. I zde členíme jednotlivé koutky na: vinný, rautovní, barový tak, aby vše splňovalo pohodlí novomanželů a jejich hostů. Terasy před Vinařskou stodolou vybavujeme stoly a lavicemi, aby bylo možno za pěkného počasí posedět či korzovat venku.

Předpokladem pro výběr tohoto místa k vaší svatbě je návštěva u nás!