Stálá výstava

Jsme přesvědčeni, že výtvarné umění, víno a dobré jídlo mají mnohé společné. Každý je vnímá v daný životní okamžik podle momentálního rozpoložení individuálně. Proto vystavujeme obrazy, podáváme na 40 druhů vín a také naše nabídka jídel je rozmanitá.

Celoročně je v naší vinárně prodejní výsta obrazů malířky Kristiny Šilerové. Její obrazy charakterizují místo a atmosféru našeho kraje, především Šatova a jeho okolí. Interiér se díky prodejům pláten mění v návaznosti na změny barev a motivů nových obrazů.

Vizitka Kristiny Šilerové:

Kristina Šilerová se narodila v roce 1977 ve Frýdku - Místku, vystudovala Střední umělecko - průmyslovou školu v Ostravě, obor užitá malba. Již přes deset let žije ve Znojmě a maluje převážně Staré město, noční výjevy insprované Jakubem Schikanederem, retro reklamy na dřevo do různých hospůdek. Fascinuje ji 19. století a jeho poklidný tok života jak ve městě, tak na venkově. V současnosti žije a tvoří v Šatově u Znojma.

Honzo, 3 fotky stáhni, prosím z: http://www.meandr.eu/kristina-silerova/

Právě probíhají jednání s Alenou Lipinovou, jejíž obrazy bychom rádi přivezli do Šatova.

Vizitka Aleny Lipinové:

Vystudovala Pedagogickou fakultu v Ostravě, výtvarný obor, v současné době vyučuje na Gymnáziu O. Havlové v Ostravě. V její volné tvorbě převažuje figurální malba, experimentuje s materiálem a strukturami. Obrazy Aleny Lipinové hledají hlubší tóny bytí v odkrývání jádra ženy. Její malířský rukopis prozrazuje uměleckou zralost, kompozice nesou pečeť vnímání světa jako místa, kde je dobré žít.

Honzo, stáhni 3 její fota z: http://www.glf.cz/cz/galerie-umelcu/lipinova-alena/

Rádi bychom vám touto cestou představili unikátní výstavu na GALERIJNÍ ULICI… Nemusíte brát za kliku, abyste vcházeli do interiérů výstavních síní a sálů, stačí se projít vyhlášenou Galerijní ulicí v Jistebníku a prohlédnout si originální tématické fotografie. Bonbonkem je pochopitelně vnitřní výstava obrazů výtvarníků, jako jsou Boris Jirků, Václav Šipoš, Ondřej Vorel, Alena Lipinová a další. I zde můžete vychutnat znovínská vína, která se zde podávají.

Kontakt: http://www.galerijniulice.cz